כל עסק גדול היה פעם עסק קטן שעשה מעשה חכם

מתי בפעם האחרונה פגשת אנשי מקצוע מלאים תשוקה לעשייה? ברוך הבא לתדמית! צוות הסטודיו מתרגש לעבוד איתך, עוד לפני שהכיר אותך, כי שמחת העשייה והאהבה לתהליך היצירתי מזינים אותנו. יותר מכל אנו מתרגשים ליצור יש מאין ולמתוח את גבולות החשיבה היצירתית. בד בבד אנו יוצרים דפוסי מחשבה שנכונים לעסק שלך ולוקחים את שיווק העסק 2 ק"מ מעל כל היתר.
בגלל זה אתה כאן, נכון?
משרדי פרסום באשדוד
יעכיכעי יעכיכעי עיצוב גרפי באשדוד עיצוב גרפי באשדוד

אז מה תדמית עושה?

אנחנו שמחים ששאלת כי הכנו אייקונים ממש יפים וטקסט קצר לממהרים

בניית אתרים באשדוד

חשיפת מותג ברשת

כשהעסק שלך מתפרס על פני מדיה רחבה ורואים אותו בכל פינה בעיר הוא נכנס אל סדר היום הציבורי, והתוצאות מגיעות, כמו שאנחנו אוהבים! קליל, מגניב ועובד, תמיד!

משרדי פרסום באשדוד

עיצוב לוגו

מתחילים לבנות מותג. להעביר את המסר ולחדור לתודעה בזכות אייקון מייצג או עיצוב אותיות ייחודילא פשוט להיות פשוט!

עיצוב גרפי באשדוד

בנייה ופיתוח אתרים

קליק אחד מקשר בינך לבין הצרכן! שיווק שחוסך עלויות, מגדיל רווחים, וחשוב מכל, מביא אליך צרכנים שמחפשים אותך, והם אפילו לא יודעים זאת.

משרדי פרסום באשדוד

ניהול דפי פייסבוק

כמות יתרונות השיווק ברשת החברתית עצומה, ואנו מנצלים את כולם. הפסקנו לעקוב אחר כמות הדפים העסקיים אותם אנו מנהלים, אך הגולשים עוקבים, ומשתפים, ומשתפים...

בניית אתרים באשדוד

פרינט

בזמן שכולם רצים אחר המדיה הדיגיטלית, אנו ממשיכים לתת מקום של כבוד גם למדיה הכתובה. הודות להתמכרות לריח הדפוס ולתחושת המוצר המוגמר בין הידיים, נוצר השילוב בין המדיות, והוא שעושה את ההבדל!

בניית אתרים באשדוד

מוצרים משלימים

שיווק מתחיל בבייסיק!לפני (ואחרי) שיווק דיגיטלי לעסק נחוצים כ.ביקור, קטלוגים ושאר עזרי שיווק מודפסים.בתדמית אותנטיות היא לא מילה גסה, וזה עובד!